Webmaster Ticaret Forumu
Etiketler
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 253
ABD, asker ailelerinin Türkiye'den ayrılmasını istedi
ABD ordusunun Avrupa Komutanlığı, güvenlik gerekçesiyle Adana (İncirlik), İzmir ve Muğla'daki personelin ailelerinin Türkiye'den ayrılmasını istedi.

Komutanlığın Almanya'daki merkezinden yaptığı açıklamada, "ABD Savunma Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ile koordinasyon içinde, İncirlik Hava Üssü dahil Adana, İzmir ve Muğla'daki askeri personelin ailelerinin Türkiye'den ayrılmalarına karar verdi" denildi.

ABD ordusunun Avrupa Komutanlığı'nın, bölgede süregelen güvenlik endişeleri nedeniyl
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 260
Beşar Esad'dan Türkiye'ye tepki
resim
Suriye lideri Beşar Esad Rus haber ajansı RIA Novosti'ye önemli açıklamalarda bulundu. Esad, ülkedeki politik çözüm süreciyle ilgili olarak, "Moskova'nın desteğinden önce de sonra da Şam'ın çözüm konusundaki duruşu aynı. Cenevre Görüşmeleri'nde çözüm için hiç bir ihtimali atlamamak için esnek bir duruş sergiliyoruz" dedi.

Esad, Suriye ordusunun Palmira'yı almasına da değindi.
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 193
Türkiye'de resmen satışa çıktı!
resim
Apple'ın yeni telefonu iPhone SE'nin ülkemizde satışına başladı. Apple Türkiye Online Store üzerinden az önce siparişe açılan cihaz 1999 TL başlangıç fiyatıyla satın alınabilir durumda. 16 GB ve 64 GB olarak iki seçenek ile gelen cihazın yüksek depolama kapasiteli modelinin fiyatı ise 2399 TL. Ödemelerin havale ile yapılması durumda her iki modelde de yüzde 4'luk bir indirim söz konusu oluy
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 530
Türkiye için acil 'iklim' uyarısı
resim
RADİKAL - Küresel İklim Derneği , Tüketiciyi ve İklimi Koruma Derneği ile Yasama Derneği, Meclis için ortak çalışmayla “İklim Değişikliği Politikasının Geliştirilmesi için Türkiye’de Parlamentonun Rolünün Güçlendirilmesi Projesi” hazırladı.

Türkiye’de iklim değişikliğiyle mücade konusunda Meclis bünyesinde farkındalık oluşturulmasını amaçlayan raporda, siyasilere özetle şu tavsiyelerde bulunuldu:

SALINIM SÜREKLİ ARTIYO
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 303
Amerikan Büyükelçiliği: Türkiye'deki bu 19 şehre gitmeyin
resim
Ankara Kızılay'da otobüs durağına yapılan bombalı saldırı öncesi Amerikan Büyükelçiliği, Ankara Bahçelievler'deki lojmanlara terör saldırısı yapılabileceği uyarısında bulunmuş ve vatandaşlarına bu bölgeden uzak durması çağrısını yapmıştı. ABD Büyükelçiliği bu defa Türkiye'deki 19 şehirle ilgili uyarıda bulundu...

Ankara'da bulunan Amerikan Büyükelçiliği, ABD vatandaşlarını ve büyükelçilik
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 224
Anlaşma sağlandı! Rus uçakları Türkiye'ye geliyor
Rusya, daha önce iptal edilen Türkiye'deki gözlem uçuşunu yapacak.

resim

Geçtiğimiz ayın başlarında Rusya, Uluslararası Açık Hava Anlaşması kapsamında Rus uçağı An-30B’nin Türkiye üzerinde gözlem uçuşu yapılmasını istemiş, Türkiye 2-5 Şubat tarihleri arasında uçuşun rotasında mutabakat sağlanamadığı için izn vermemişti.
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 181
Zarrab'ın savcısından Türkiye açıklaması
resim
“3 hafta önce İran asıllı Türk vatandaşı Zarrab için iddianame hazırlayıp tutukladığımızda 8 bin 100 Twitter takipçim varken dört gün içinde tamamı Türkiye’den 270 bin kişiye ulaştım. Bunun nedeni iddianamenin, Türkiye’de çok geniş haber yapılması, hükümetin aynı şahsın adının geçtiği yolsuzluklar karşısında mücadele etmemesi kanaatiydi. Ve sonuçta insanlar medyanın özgür olduğu
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 202
Yalçındağ, Yandex Türkiye'nin Başkanı
ehmet Ali Yalçındağ, Yandex Türkiye'nin Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
İSTANBUL - Eylül 2011’de Türkiye'de faaliyete başladığından bu yana bir temsilcilik ofisi olarak çalışmalarını sürdüren ve bir süredir Türkiye'de tüzel kişilik kazanmak üzere adımlar atan, Rusya’nın lider arama motoru Yandex, kote olduğu NASDAQ’a Mehmet Ali Yalçındağ’ın Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve başladığını duyurdu.
Duyuruda, Yalçındağ’ın Yandex Türkiye’nin stratejik gelişimini yöneteceği ve Yandex
Yazar: uydu3405 - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 212
Cep telefonuyla konuşmada Türkiye zirvede
resim

[size=150]Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) verilerinden yapılan derlemeye göre, geçen yıl sonu itibarıyla Türkiye’de yaklaşık yüzde 93,5 penetrasyon oranına karşılık gelen toplam 73 milyon 639 bin 261 mobil abone bulunurken, 3G abone sayısı 64 milyon 256 bin 311'e ulaştı.

SABİT ARAMA DÜŞTÜ

Toplam trafiğin dağılımına bakıldığında, yıllar itibarıyla mobil arama trafik miktarı ar
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 347
Vodafone Türkiye büyümeye devam ediyor.
Vodafone Türkiye 2014-15 mali yılının Ekim-Aralık dönemine ait 3. çeyrek sonuçlarını açıkladı.

Vodafone Türkiye istikrarlı büyümesini 2014-15 mali yılının üçüncü çeyreğinde de sürdürdü. Ekim-Aralık 2014 dönemine ait 3. çeyrekte şirket; servis gelirlerini geçen yılın aynı dönemine göre %11,8 artırdı. Böylelikle şirket, 21 çeyrektir kesintisiz çift haneli büyümesini devam ettirdi. Böylece şirketin 3. çeyrekte servis gelirleri 1,5 milyar TL'ye ulaştı.

Vodafone Grubu'nun Eylül 2013'te ilan ettiği
  Tarih: 28-11-2020, Saat: 19:12