Webmaster Ticaret Forumu
Etiketler
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 111
Rita cinayetinde korkunç detaylar
resim
Ortadan kaybolduktan 34 gün sonra cesedi bulunan 39 yaşındaki Alman vatandaşı Rita Darı Winkler'in öldürülmesiyle ilgili soruşturmada, genç kadının dizlerinden aşağısının bir testere ile kesilerek bidona konduğu tespit edildi.

Polis, cesedin kesilmesinde kullanılan testereyi bulmak için çalışıyor. Öte yandan şüphelilerin cinayetin ardından Rita Darı Winkler'in eşyaları ve olayda kullanılan
Yazar: Emektar - Cevaplar: 2 - Görüntülemeler: 139
Trabzon'da korkunç olay: Telefonuna su döküldü diye...
resim
Enis YILDIRIM/TRABZON

Trabzon'un Ortahiar İlçesi Çilekli Mahallesi'nde yaşayan 16 yaşındaki B.A, annesinin kendisine yeni hediye ettiği akıllı cep telefonunun üzerine kaza sonucu su döktü. Telefonuna su dökülmesi üzerine bunalıma giren B.A. bir kutu ilaç içerek intihara kalkıştı.

Bir süre sonra B.A.'nın odasına giren yakınları, genç kızı baygın buldu. Yakınları 112 sağlık ekibinden yardım
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 1 - Görüntülemeler: 118
Dul Yakma (Sati) Korkunç Sati Geleneği ve Dul Kadınların Yakılması
[color=#BF8000]
Hinduizm çok ilginç etkinliklere sahip bir din. Hindistan`da birçok mensubu bulunuyor. Bunun yanı sıra Nepal halkı da Hinduizm ve Budizm karışımı bir dine inanıyorlar.

İlginç dini etkinliklerden biri Sati, yani Dul Yakma. Sati kelime olarak doğruluk, bilgelik anlamına geliyor. Asıl çıkış noktası ise Dakshayani olarak da bilinen tanrıça Sati. Geçmişe bakıldığında Mahabbarata destanında erkek ya da kadın fark etmeden insanların kendilerini yakmaları olağan bir durum olarak göster
  Tarih: 04-08-2020, Saat: 19:19