Webmaster Ticaret Forumu
Etiketler
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 2 - Görüntülemeler: 592
Alexa Hakkında Kısa bilgilendirme
[color=#BF4080] Alexa, 1996 yılında kurulan ve tüm dünyadaki web sitelerini analiz edip, çeşitli kriterlere göre, dünya üzerindeki ve web sitesinin hizmet verdiği ülkedeki sıralamasını gösteren bir analiz ve ölçümleme aracıdır..

Alexa'nın belli başlı terimleri vardır.

Global Rank: Alexa veritabanına kaydedilmiş dünyadaki bütün siteler arasında kendi sitenizin sıralamasıdır.
Rank in Country (Türkiye): Alexa veritabanına kaydedilmiş Türkiye'deki bütün siteler arasında kendi sitenizin sıralamasıd
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 6900
TR Uzantılı Domain Satışları Hakkında Genel Bilgilendirme!!
[color=#BF40BF][size=200] TR Uzantılı Domain Satışları Hakkında Genel Bilgilendirme
Son zamanda TR uzantılı Domainlerin Alım ve Satışlarının Yasak olduğu durumunu göz önünde bulundurarak İF Kullanıcılarımızı bu konu hakkında biraz bilgilendirmek istedik.
Com.TR - Web.TR - Gen. TR Edu.TR - İnfo.TR - Biz.TR Tv.TR - Av.TR - Bbs.TR - Name.TR - Tel.TR - Gov.TR - Bel.TR - Pol.TR - Mil. TR - K12.TR - KEP.TR
Yukarıdaki Alanadlarının satışları hakkında Satışlar Nic.tr Firması üzerinden Satışların yapıl
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 1943
Bölüm Kuralları ve Kişilik Hakları Hakkında Duyuru !!
[color=#BF4080] Bölüm Kurallarıdır;
ForumCanavari.com genel kuralları bu bölüm içinde geçerlidir.
Post kasmak için laf olsun diye mesaj atmak yasaktır gerek görüldüğünde mesajlar silinecektir.
Konulara 3 gün geçmeden ard arda post atmak (flood), konu dışı yorum ve ikili muhabbet: Küfür, hakaret, polemik, siyaset, tahrik edici unsur içeren konu/mesaj yasaktır. Herkesin, kendi fikrini saygı ve kurallar çerçevesinde yazma hakkı vardır.
Önder Mustafa Kemal Atatürk, T.C. Devlet Kurum ve Kuruluşları
Yazar: YusufBayir - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 429
Seo hakkında bilgi
Seo hakkında bilgi
Seo konusunda Türkiye'nin bir kaç adım geride kaldığını düşündüm ve kendi kişisel bloğumda seoyla ilgili bilgi vermek amacıyla bir kaç makale paylaşmak istedim.Yusuf Bayir kişisel blog sitesinden edineceğiniz bilgilerle seonun % 80 ini öğreneceğinizden emin olabilirsiniz.Yazıları sık olarak takip ederseniz bu oranı arttırabilirsiniz.
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 1855
BSD Hakkında Yararlı Döküman (BERKELEY SOFTWARE DISTRIBUTION)
GÜNÜMÜZDE UNIX’LER
BSD UNIX
BSD
BERKELEY SOFTWARE DISTRIBUTION

Kimler BSD Kullanıyor?

Dünyanın bir numaralı web sunucularından Yahoo BSD kullanmaktadır.
Hatta Microsoft’un en önemli Internet şirketlerinden olan Hotmail servisi,reklam sebeplerinden dolayı sunucuların işletim sistemini değiştirene kadar BSD kullandı.

BSD NEDİR?
BSD,”Berkeley Software Distribution” (Berkeley Yazılım Dağıtımı)nın kısaltmasıdır.Bu isim AT&T’nin Research UNIX’inin bir uzantısıdır.Bir açık kaynak kodlu işletim siste
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 714
Kasa Katlama Hakkında
Kasa Katlama Nedir
Bahisçiler daha fazla kazanç elde etmek ve az kayıpla çok kazanmak için çeşitli teknikler geliştirirler. Kasa katlama tekniği de bunlardan birisidir. Kasa katlama nedir denildiğinde öncelikle kasa katlama birçok kullanıcının yaptığı sabır isteyen yöntemlerden birisidir. Fakat birçok kullanıcı uzun süre bekleyemediği için sabırsızlıkları sonucu yüksek yatırımlar kayıp verdikleri de bir sistem olarak bilinmektedir. Kasa katlama yöntemi ile sabır ve zamanla ciddi kazançlara u
Yazar: YusufBayir - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 437
Emlak hakkında aydınlanacağınız web sitesi
Emlak hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiyi emlakdestek.com adlı web sitemizde bulmanız artık daha kolay. Konut hakkında şirketlerin yapmış veya yapılmış olan her türlü projesini web sitemizde görebilirsiniz.
Emlak Hakkında Her şey:
Sitemizde emlak hakkında; Emlak Konut , Emlak Vergisi gibi birden fazla başlıklar ile web sitemizde istediğiniz bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. En cazip fırsatlar ile istediğiniz evi almanızda sizi bilgilendirebilecek bir çok [url=http://www.emlakdestek
Yazar: YusufBayir - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 449
Bebek bakımı hakkında
Merhabalar bugün annelere özel bir site ile karşınızdayım . anabebek.com

Anabebek.com Nedir ?

Anabebek.com ' da bebeğinizin kişisel gelişimi hakkında bilgi alabilir ve bebeğiniz hakkında aklınızda kalan sorulara cevap bulabilirsiniz. Bebek bakımıve anne temalı sitemizde , bebek hakkında makalelerin yanısıra Anne sağlığı hakkında bilgiler de verilmektedir.

Anabebek.com Amacı Nedir ?

Anabebek.com sitesinin amacı annelerin bebekleri hakkında bilinmeyen yönle
Yazar: YusufBayir - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 428
Egitim hakkında güncel haberler
Egitim alanında gerçeklesen yenilikleri sitemizde ilk siz öğrenebilirsiniz .Son eğitim duyuruları ve Gerçekleşen Sınavlar hakkında veya eğitim alanında yürürlüğe girecek olan bir çok kararı sitemizden ilk siz öğrenebilirsiniz.Ehliyet sınavlarından,Açık öğretim lisesi sınavlarına kadar bir çok bilgiye ulaşabileceğiniz sitemize sizleri bekleriz.

Eğitim-Duyuru.Nedir ?
Eğitim-duyuru.com sizlere eğitim alanındaki tüm haberleri iletmek amacıyla kurulmuş bir si
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 353
Bing hakkında ipuçları
Merhaba,

Bing.com yükselen bir trend yakalayınca ben de bu arama motorunu inceleme ihtiyacı hissettim. Henüz tam olarak çözebilmiş olmasam da, birkaç ipucu var elimde. Paylaşayım istedim bunları.

- İçerik bing.com'da da Google'da olduğu gibi kral, ancak Google'da olduğundan daha bir kral. Benzersiz içerikler olduğu gibi yükseliyor.

- Site içi optimizasyonsuz üst sıralar hedeflenemez. Özellikle meta etiketleri çok güçlü öneme sahip.

- Temiz kodlamasız üst sıralar hedeflenemez.

- Domain yaşlı
  Tarih: 02-03-2021, Saat: 05:20