Webmaster Ticaret Forumu
Etiketler
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 2 - Görüntülemeler: 437
YAHOO! MUSIC VE DAHA FAZLASI
Yahoo! Music, Yahoo!’nun sahibi olduğu ve internet radyosu, müzik videoları, haberler, sanatçı bilgileri ve orijinal programlama gibi müzik servisleri sağlayan bir internet sitesidir.

Yahoo! Music, “LAUNCH” adında bir internet sitesi ve dergi olarak LAUNCH Media tarafından kuruldu. Yahoo!, siteyi 2001 yılında 12 milyon dolara satın aldı. LAUNCH’un adı daha sonra “Yahoo! Music” olarak değiştirildi ve Şubat 2005’te “Y! Music” olarak da kısaltılmaya başladı. LAUNCH’un LAUNCHcast internet radyosu v
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 197
Standart Asus Zenfone 2 Ayrıntılı İnceleme: 4 GB Ram 13 MP Kamera ve Daha Fazlası
Asus un yakın zamanda Türkiye’ de tanıtımını yapmayı planladığı Zenfone 2 modelini sizler için ayrıntılı olarak inceledim. Bazı dostlarım aracılığıyla bana ulaşan telefonu elimden geldiğince Birçok kullanıcı tarafından beklenen yeni model beraberinde birçok soruyu da getiriyor. Örneğin Türkiye satış fiyatı ne olacak gibi bir soru birçok kişi tarafından merak ediliyor. Türkiye’ de satışa sunulmadan önce elime ulaşan bu modeli sizler için detaylı şekilde inceledim. İncelemem boyunca tarafsız şekil
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 457
Emenike 4 maç daha oynarsa West Ham'da kalacak
West Ham United Kulübü, sözleşmesindeki madde gereği 4 maç daha oynaması durumunda Emenike'nin bonservisini almak zorunda kalacak.
resim
Şu ana kadar 6 Premier Lig maçında forma giyen Nijeryalı forvet, 4 maç daha süre alırsa, West Ham 11 milyon Euro ödeyerek oyuncunun bonservisini almak zorunda.

BİLİC DZEKO'YU İSTİYOR
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 125
Türkiye'ye bir müjdeli haber daha
resim
Türkiye İhracatçılar Meclisi verilerine göre, son 12 aylık dönemde ihracat yüzde 9,2 düşüşle 140 milyar 259 milyon 301 bin dolar düzeyinde gerçekleşti.Mart ayında ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 2,6 artarak 11 milyar 466 milyon 493 bin dolar oldu.
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 122
İç Filtre Nasıl Daha Verimli Kullanılır?
Akvaryumlarımızın temizliğinin sağlanmasında en etkili rolü iç filtreler üstlenirler. Bugün akvaryumların çoğunda iç filtre bulunmaktadır. İç filtrelerin çoğu içinde tek bir sünger ile gelirler (Bazı filtreler yeni yeni karbon kömürle gelmeye başladı). İç filtrenin yapacağı tüm temizliği tek bir süngere bırakırız.

Aslında, iç filtrelerimizde de dış filtrelerimizde uyguladığımız mantığı kullanabiliriz. Büyükten küçüğe doğru sıralama mantığı. Geniş gözenekli sünger ile başlayıp, dar gözenekli sün
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 215
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Böhmermann'a bir dava daha
resim


Bild gazetesinin bildirdiğine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın avukatı Michael-Hubertus von Sprenger, Böhmermann hakkında bir dava daha açmaya hazırlanıyor.

"Erdoğan Böhmermann´ı susturmak istiyor"

Haberde yeni davanın, Böhmermann´ın söz konusu şiiri bir daha okumasının engellenmesi amacıyla açılacağı yer aldı. "Erdoğan Böhmermann´ı susturmak istiyor" diye yazan gazete, Böhmermann´ın söz konusu şiiri bir daha okumaya
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 126
Google Başkanı, 'Android, iPhone'dan daha güvenli'
[color=#808040] Google Yönetim Kurulu Başkanı Eric Schmidt, Android işletim sisteminin 'iPhone'dan daha güvenli olduğunu' öne sürdü.
Google Yönetim Kurulu Başkanı Eric Schmidt, yaptığı açıklamalarla her zaman dikkat çekmeyi başaran bir isim. Schmidt, ABD'de düzenlenen bir sempozyumda, mobil cihazların güvenliğine değinerek, Google markası olan Android işletim sisteminin 'iPhone'dan daha güvenli olduğunu' öne sürdü. Google'ın patronu Eric Schmidt, Orlando kentinde düzenlenen Gartner Symposium/It
Yazar: uydu3405 - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 123
Huawei Honor V8 Çift Kameralı Bir Telefon Daha
resim

[size=150]Huawei bir kez daha Honor markası altında çift kameralı bir telefon tanıtımına hazırlanıyor. Şirketin yayınladığı tanıtım görseli Honor V8’in tanıtım tarihini ve çift arka kamera özelliğini doğruluyor.

Çift arka kamera donanımını orta segmente taşıyarak bu alanda rekabeti daha agresif bir noktaya taşımayı amaçlayan Huawei'in Honor V8'de kullanacağı diğer donanım bileşenleri şimdilik gizemini koruyor.

Huawei’in Leica ile gerçekleştirdiği
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 235
Yandex Browser: Yeni bir tarayıcı daha!
resim

[color=#BF8040] Artık yeni bir tarayıcımız daha var... Rusya merkezli aramamotoru Yandex, kendi tarayıcısı Yandex Browser'ı resmi olarak indirmeye sundu. Böylece Yandex, Google'dan sonra kendi tarayıcısını geliştiren ikinci arama motoru oldu.
Yandex Browser, işleyiş açısından Google'ın Chrome'una oldukça benziyor. Arama çubuğuna bir şeyler yazdığınızda, tarayıcı size Yandex arama motoru üzerinden arama önerileri sunuyor. Y
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 93
Bir teknoloji devi daha Çinliler'e satıldı
Japon teknoloji devi Sharp'ın çoğunluk hisseleri, Çinli Foxconn şirketine satıldı. Geçtiğimiz günlerde bir başka Çin şirketi olan Midea, yine bir Japon devi Toshiba'nın beyaz eşya bölümünü satın almıştı.

1217415_620x410.jpg ​

Yaşadığı mali krizin etkisinden kurtulamayan Japan teknoloji devi Sharp, dünyanın en ünlü elektronik imalatçılarından Foxconn'a resmen satıldı. Haftalardır devam eden pazarlık neticesinde taraflar şirketin yüzde 66'sına tekabül eden hisse devri için 3,5 milyar dol
  Tarih: 13-08-2020, Saat: 06:23