Webmaster Ticaret Forumu
Etiketler
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 8 - Görüntülemeler: 804
Alexa da Yükselme ve seo
[color=#FF00BF]

Alexa da Yükselme ve seo

Üstelik alexa sıralamasında ilk 100 bin içine girmeniz vaadiyle sizden yüzlerce dolar isteyen servislere paranızı kaptırmadan, yavaş ama emin adımlarla hedeflediğiniz değerden çok daha ilerilere yükselmeniz bile mümkün.
seo optimizasyon
seo optimizasyon
İpucu metinlerini okumadan önce güncel ve özgün bir siteniz olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Unutmayınız ki alexa, size gelen trafiğin kalitesini ölçen bir sistemdir. Bu yüzden kaliteli bir içer
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 2 - Görüntülemeler: 351
Alexa'da yükselmek?
[color=#808000]İlk olarak Alexa.Com‘a üye olmalısınız. Üyelikten sonra sitenize eklemeniz için widgeti Alexa’dan alabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra msn listenizden veya web’deki arkadaşlarınızdan yardım alarak Alexa.Com’da bulunan sitenize yorum yapmalarını ve puan vermelerini istemelisiniz. Bu işlem ile bir nebze de olsa Alexa.Com’da tutunabilmenizi sağlayacaktır.

Online Hit Gönderen Siteler

Bilindiği üzere Alexa’nızın yükselmesinde en büyük katkıyı online hit gönderen sitelerin sağladı
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 2 - Görüntülemeler: 425
Alexa ' da Yükselirken Google ' da Düşmeyin !
[color=#BF8080] Merhaba arkadaşlar ;

Bu yazımda sizlere bazı yönlerden sizlere fayda sağlayacak fakat daha büyük bir yönden sizleri zarara uğratabilecek bir yöntemden bahsedeceğim . Bu yazıyı yazma amacım sadece bilgilendirme ve uyarıdır .

Son zamanlarda forum sitelerinde gördüğüm bir şey var . Herkes kendi sitesin de bir dizin adında sub domain açıp dizine eklenmenizi istiyor . Neden mi ? Alexa sıralamasını iyileştirmek için . Alexa ile ne alakası var ? mı diyorsunuz ? . Alexa , toolbarını ku
Yazar: elpars - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 265
Antalya da Otomobil Kiralamak
Elpars otomobil kiralama şirketinden ne türlü uygun fiyat biçimde Antalya da otomobil kiralayabilirsiniz . Öncelikli olarak şirket ile ilgili genel veriler , arabalarının yeni sezon modelleri , hizmet çeşitleri , indirim fırsatları ve ileriki süreçde kiralık otomobile gereksinim duyarsanız ne türlü indirimli olarak otomobil kiralayabilirsiniz bunlara değineceğim . Elpars
Antalya havalimanı araç kiralama
Elpars otomobil kiralama şirketinden ne türlü uygun fiyat biçimde Antalya 'da otomobil kira
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 208
Standart Alexa'da yükselmek?
Merhaba webmaster arkadaşlar;
Bu yazımda, Alexa’da sitenizi nasıl yükseltebileceğinizi kısa da olsa anlatacağım.

İlk olarak Alexa.Com‘a üye olmalısınız. Üyelikten sonra sitenize eklemeniz için widgeti Alexa’dan alabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra msn listenizden veya web’deki arkadaşlarınızdan yardım alarak Alexa.Com’da bulunan sitenize yorum yapmalarını ve puan vermelerini istemelisiniz. Bu işlem ile bir nebze de olsa Alexa.Com’da tutunabilmenizi sağlayacaktır.

Online Hit Gönderen Sitele
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 516
Emenike 4 maç daha oynarsa West Ham'da kalacak
West Ham United Kulübü, sözleşmesindeki madde gereği 4 maç daha oynaması durumunda Emenike'nin bonservisini almak zorunda kalacak.
resim
Şu ana kadar 6 Premier Lig maçında forma giyen Nijeryalı forvet, 4 maç daha süre alırsa, West Ham 11 milyon Euro ödeyerek oyuncunun bonservisini almak zorunda.

BİLİC DZEKO'YU İSTİYOR
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 192
İDO'nun bahar tarifesi 1 Nisan'da başlayacak
İDO'dan yapılan açıklamaya göre,1 Nisan'da başlayacak bahar tarifesi, 19 Haziran'a kadar devam edecek.

Dış hatlarda Marmara Adası ve Avşa seferlerini başlatarak İstanbulluları ada havasına, Çınarcık ve Esenköy seferleriyle de yarımada tatiline taşıyacak olan İDO, Yenikapı-Bandırma, Bostancı- Kartal-Tuzla- Yalova gibi hatlarında da sefer sayılarını artıracak.

İDO, ilkbahar tarifesi kapsamında, Marmara’nın önemli tatil ve dinlenme mekanlarından Avşa ve Marmara Adası’na deniz otobüsü seferlerini,
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 182
WSJ: Erdoğan'ı Washington'da soğuk karşılama bekliyor
resim
Wall Street Journal gazetesi, ABD Başkanı Barack Obama'nın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile baş başa görüşmeyi kabul etmediğini ve Türk lideri Washington'da soğuk bir karşılamanın beklediğini yazdı.

Gazete Nükleer Güvenlik Zirvesine katılmak için Washington'a gidecek olan Erdoğan'ın Başkan Yardımcısı Joe Biden ile görüşmesinin planladığını aktardı.

Dion Nissenbaum ve Carol E.
Yazar: uydu3405 - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 158
İstanbul'da elektrik kesintisi
resim

[size=150]Adalar, Kartal, Pendik, Sancaktepe ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde 12 Nisan'da elektrik kesintisi yapılacak.

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Adalar'da 12.00-14.00'de Büyükada Nizam Mahallesi, Türkoğlu, Zühre, Çamlıbel, Çankaya, Albayrak, Bursalı Hüsnü, Nevzatbey, Nizam, Sipahioğlu, Müjde, Peltek, Kevkef, Doğanbey sokakları, Kartal'da 09.00-12.00'de Hürriyet Mahallesi Apaydın ve İşç
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 171
Patlayan yıldızlar Dünya'da iz bırakmış
resim
ANKARA

Süpernova olarak adlandırılan büyük yıldız patlamalarının, son birkaç milyon yılda Dünya'yı radyasyonla yıkadığı bildirildi.

Sonuçları Nature dergisinde yayımlanan iki yeni araştırma, süpernovaların Dünya üzerinde iz bıraktığını doğruladı.

Araştırmanın birinde, yerküre çevresinde deniz tabanında gömülü radyoaktif demir-60 izotopunun kalıntılarına rastlandı. Bilim adamları, demir-
  Tarih: 30-10-2020, Saat: 01:11