Webmaster Ticaret Forumu
Etiketler
Yazar: TolgaHan - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 122
Twitter’da Pokemon Go fırtınası esiyor: 4,7 milyon tweet atıldı
http://mediatrend.mediamarkt.com.tr/wp-c...efault.jpg
Pokemon GO, yeni oyun fenomeni olmayı kısa süre içinde başarmışa benziyor. Buraya tıklayarak detaylarına ulaşabileceğiniz mobil platform yapımı, şimdiden en fazla indirilen, akıllı cihazlarda gün içinde en uzun süreyle oynanan oyun durumunda. Göstergeler ise bunun daha başlangıç olduğunu ortaya koyuyor, çünkü Pokemon oyunu, henüz dünyanın birçok ülkesinde uygulama mağazalarında yer almıyor. Arala
Yazar: ZeuS - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 34
Dakikada en çok Tweet futbol için atıldı
http://mediatrend.mediamarkt.com.tr/wp-c...652976.jpg
Twitter, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de 2016’nın “en”lerini değerlendirdi. Twitter’ın verilerine göre 2016’da dakikada atılan en çok Tweet (Tweet Per Minute), futbol maçlarında gerçekleşti.
Twitter’da 2016’da dakikada en çok Tweet’in atıldığı an 13 Ağustos 2016 günü saat 20.37 olarak kayıtlara geçti. Galatasaray- Beşiktaş Süper Kupa Finali’nin gerçekleştiği o gece, futbolseve
Yazar: ZeuS - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 84
#Aşk için 2.5 milyar Tweet atıldı
http://mediatrend.mediamarkt.com.tr/wp-c...ervice.jpg
14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde Twitter bir yılın #Aşk’a dair bilgilerini paylaştı. 2016’da “Aşk” sözcüğüyle 12 farklı dilde 2.5 milyar tweet atıldı. En çok beğenilen tweet; Eski ABD Başkanı Barack Obama’nın görevinden ayrılırken attığı tweet oldu. Türkiye’de en çok kullanılan sevgi emojileri ise kalpler ve gülümseyen yüzler oldu.
Bu yılki Twitter kampanyası çerçevesinde de dünyanın her neresin
Yazar: RedLine - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 125
Son Dakika: Bağdat'ta ABD elçiliğinin yer aldığı Yeşil Bölge'ye 2 füze atıldı
Son dakika: Irak'ın başkenti Bağdat'ta ABD Büyükelçiliği'nin yer aldığı Yeşil Bölge'ye 2 füze saldırısı gerçekleştirildi. Roketlerden biri, ABD elçiliğinin yakınlarına düştü.

[font=Roboto, ​sans-serif]resim[/font]
[color=#333333][size=large][font=Roboto, sans-s
Yazar: ZeuS - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 100
LG G7 için şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı!
Bir Koreli market analistine göre, LG yeni nesil amiral gemisi olacak LG G7 için OLED panel yerine LCD panel seçecek. Bunun sebebiyse kulağa hayli mantıklı geliyor.

LG G7 için LCD ekran iddiası
OLED ekranların kalitesi ve avantajlarını bir kenara bırakırsak, ortadaki ciddi maliyeti de düşünmek gerekiyor. Analistin söylediğine göre, LCD’ye göre neredeyse 3 kat daha pahalı olan OLED, bu kez LG’nin seçimi olmayacak.
[url=https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/wp-conte
Yazar: RedLine - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 195
Kastamonu'da 2 adet Kreş ve 1 adet Oyuncak Kütüphanesi için imzalar atıldı
Kastamonu'da 2 adet Kreş ve 1 adet Oyuncak Kütüphanesi için imzalar atıldı Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu; "Paylaşmayı bilmeyen bir nesil yetişsin istemiyorum" Kastamonu Belediyesi ile Kastamonu Entegre Ağaç San. A.Ş.

Kastamonu'da 2 adet Kreş ve 1 adet Oyuncak Kütüphanesi için imzalar atıldı

[color=#333333][size=medium]Kastamonu Belediye
  Tarih: 20-10-2020, Saat: 22:29