Webmaster Ticaret Forumu
Etiketler
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 704
HOSTİNG Web Hosting servisi almak istiyorum ancak işlemlerin nasıl yapılacağını bilmiyorum?
[color=#8000FF] Bir web sitenizin olabilmesi için öncelikle firmaniz.com şeklinde bir domain / alan adı belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz bu ismi (Alan adı) kullanabilmeniz için alan adını kendi adınıza tescil ettirmeniz gerekmektedir. Alan adı tescil servisi bu hizmeti kapsamaktadır.

Alan adları satın alınamazlar, asgari bir yıl olmak üzere belirli bir kullanım süresi için tescil edilebilirler . Alan adınızı tescil süresi bitiminde yenilemediğiniz taktirde alan adınızı bir başkası te
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 215
Alibaba Yahoo'yu Satın Almak istiyor
Yahoo, Çin İnternet Dev Şirketi Alibaba'ya satılabilir. Şirket Patronunun büyük ilgisi olduğunu kendisi açıkladı.

Alibaba-Patronu Jack Ma bir Soru üzerine, İnternet Şirketinin Yahoo'yu satın almak isteğip istemediğini sordu: "Yahoo'ya çok ilgi duyuyoruz." Bu haberi Wall Street Journal'ın All Things Digital Blogu yayımladı.

Alibaba.com Dünyanın En Büyük Ticaret-Sitelerinden biri.
Yazar: Ruzgar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 131
Samsung Gear VR Almak İsteyenlere Müjde
Galaxy S7 Edge modeli ile bütünleşik bir şekilde çalışan Samsung Gear VR, bir süre sonra mobil bazlı yapısından kurtulacak…

resim

[color=#BF80FF] Sanal gerçeklik dünyasına geliştirdiği mobil bazlı gözlüğü ile katılan Samsung, bildiğiniz üzere akıllı telefon ihtiyacı güden bir cihaz geliştirdi. Galaxy S7 Edge ile birlikte görücüye çıkan Samsung Gear VR, bu bakı
Yazar: nullsix - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 721
İkinci el eşya almak ya da satmak mı istiyorsunuz?
İnternet Sitesinin ismi : ikinciel-esya-spot-esya-eski-esya-komple-esya-alanlar.com

Site hakkında başlık : İkinci el eşya almak ya da satmak mı istiyorsunuz?

İletişim : 0538 952 3838

Sitenin Faaliyetlerine Başlamış olduğu ay ve sene : Mayıs 2016

Site ile ilgili açıklamalar : İkinci el eşya almak veya satmak istiyorsanız, size ikinciel-esya-spot-esya-eski-esya-komple-esya-alanlar.com adlı internet sitesini tavsiye edebilirim. Bu site içerisine girdiği
Yazar: nullsix - Cevaplar: 2 - Görüntülemeler: 287
Kilo almak için Hizlikiloalma.com adresinden Megamax siparişi verin
Site İsmi : Hizlikiloalma.com

Site Konusu : Kilo almak için Hizlikiloalma.com adresinden Megamax siparişi verin

Domain Kayıt Zamanı : Aralık 2013

Tanıtım ve Açıklamalar : Zayıf olmaktan şikayetçi misiniz? Hızlı kilo almanız mı gerekiyor? Hemen Megamax ile tanışın. Ve en kısa sürede, ihtiyacınız olan kiloları almaya başlayın.

Fazla kilolu olmak vücut için ne kadar zararlı ise, aşırı zayıf olmak da bir o kadar zararlıdır. Bu bağlamda, kilonuz aşırı düşük ise, [b][ur
Yazar: RedLine - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 31
Rüyada Abiye Elbise Almak
Kırmızı abiye elbise almak, bekar insanlar için nişan veya kız isteme anlamına gelir. Beyaz abiye elbise evlilik yoluna girmek, mavi abiye elbise ise büyük bir hayalin gerçekleşeceğine, başarılarla dolu bir geleceğe delalettir. Siyah abiye elbise almak ise mateme, sevilen insanların acı haberlerini almaya yorumlanır.
Yazar: RedLine - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 37
Rüyada Ayva Satın Almak
Rüyasında ayva satın aldığını gören kişinin evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin büyüdüğünde erkekleri peşinden koşturacak ve tabir yerindeyse çok canlar yakacak güzellikte bir kız evlat sahibi olacağı yorumu yapılır.
Yazar: RedLine - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 24
Rüyada Altın Bilezik Hediye Almak
Rüyayı gören kişinin rüyasında altın bilezik hediye aldığını görmesi, rüya sahibi için maddi anlamda hayırlara vesile olacak şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin eline kısa bir zaman dilimi içerisinde herhangi bir neden ile toplu para geçeceğine ve bu toplu paranın çok ciddi anlamda yaşam standartlarını yükselteceği şeklinde de tabir edilmektedir.
Yazar: Baybars_SEO - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 136
Instagram'da Takipçi Satın Almak
resim

instagram takipçi satın al, kurumsal ve bireysel kullanıcıların artık 1 numaralı kullandığı sosyal ağa ve iletişim aracı oldu. Bunun sebeplerinden biri işletmeler satış hacmini arttırıyor, bireysel kullanıcılarda paylaşım yaparak veya paylaşımları takip ederek eğlence buluyor.

Instagram'da satış yapmak veya bireysel hesabınızın görünürlüğünü arttırmanız için, takipçi sayınızın veya beğeni
Yazar: Celil - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 66
Online Dropshipping Eğitimi Almak
E-ticaret yönteminin gelişen yüzü olarak adlandırabileceğimiz dropshipping, bilinen birçok firma ve kişi tarafından kullanılmakta ve dropshipping ile para kazanmak etkin e-ticaretin yöntemlerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Online eğitimin günden güne süksesini arttırdığı ve popüler hale geldiği günümüzde, online dropshipping eğitimi almak da firmaların e-ticaret prestijini arttırmıştır.

Dropshipping eğitimine ait bütün si
  Tarih: 13-08-2020, Saat: 05:21