Webmaster Ticaret Forumu
Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 828
» Son Üye: bilisimotesi
» Toplam Konular: 10,653
» Toplam Yorumlar: 21,657

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 840 kullanıcı aktif
» 8 Kayıtlı
» 832 Ziyaretçi
bebekorgu, CEYLİN, KemalSemih, seomatic, yavuzselimacar, ZeuS

Son Aktiviteler
CEYLİN
Yatırımlarınızı Güçlendir...

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: CEYLİN
3 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
CEYLİN
Lipozone vitamin takviyes...

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: CEYLİN
11 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
CEYLİN
Doğalgaza ayda 600 TL yer...

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: CEYLİN
Dün, Saat: 22:20
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6
bebekorgu
Fenomen Benim Diyorsan Do...

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: bebekorgu
Dün, Saat: 18:29
» Yorumlar: 0
» Okunma: 8
CEYLİN
Teos Village tatil için t...

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: CEYLİN
Dün, Saat: 09:34
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6
CEYLİN
Online Matematik Öğrenin

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: CEYLİN
Dün, Saat: 09:03
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6
CEYLİN
Sağlıklı Yaşam İçin Tıkla...

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: CEYLİN
Dün, Saat: 04:51
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6
CEYLİN
Teknoloji Haberleri

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: CEYLİN
07-07-2020, Saat: 21:04
» Yorumlar: 0
» Okunma: 13
mustarged
Yeni Açtığım Smf Tema

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: mustarged
07-07-2020, Saat: 19:12
» Yorumlar: 0
» Okunma: 9
KemalSemih
Haber Temaları

Forum: Web Sitesi Tanıtımı
Son Yorum: KemalSemih
07-07-2020, Saat: 18:52
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6

 
  Yatırımlarınızı Güçlendirme Zamanı
Yazar: CEYLİN - 3 saat önce - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

Yatırımcılara ışık olan kaliteli adreste, doğru strateji ve hamlelere yönelik olarak bilgiler verilmektedir. Yatırım ve finans danışmanlığı konusunda kaliteli şekilde hizmetler sunulmaktadır. Üst düzeye sahip çözümler sunulduğundan dolayı tüm bunlardan sizlerde artık en iyi şekilde yararlanmaya da başlamış olacaksınız. Sözlü ve yazılı olmak kaydıyla yatırım danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sayede sermayelerinizi doğru şekilde kullanarak, hedeflediğiniz noktalara en hızlı şekilde ulaşmanıza yardımcı oluruz.  Adınız, soyadınız, e mail adresinizle hızlı şekilde başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzman ekibimizle, her daim sizlerin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Web adresimiz de online başvuru işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Hesap aç bölümünden kendi hesabınızı oluşturabilir ya da ilk olarak demoyu deneyebilirsiniz. 

Sektörde doğru işler yapmanız adına bilgi ve tecrübemizle destek olmaya devam ediyoruz. Uzman ekibimiz tarafından da yatırımlarınıza ilişkin, kar zarar analiz işlemleri yapılır. Bu sayede doğru planlama yapmanıza yardımcı olunur. Kişiye özel en iyi ve en etkili yatırım hizmetlerimizi sunmaktayız. Yapmanız gereken ise doğru stratejilerin uygulanması adına, online sistem üzerinden başvurularınızı oluşturmaktır.

Dünya hisselerinden ben de üzerime düşen payı almak istiyorum diyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Üstelik sağladığımız en güzel avantajlardan biri de, yatırım ve finans danışmanlığına başvuracak olanlara %30 Hoş geldin bonusu vermekteyiz. O halde hemen %30 Hoş geldin bonus fırsatlarından yararlanmak ve doğru yatırımlar yapmak adına sitemizde yerini al. 

Adres: https://www.ankacapitals.com/

Bu konuyu yazdır

  Lipozone vitamin takviyesi sektöründe çığır açacak
Yazar: CEYLİN - 11 saat önce - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

Normal bir vitaminden yaklaşık 10 kat daha fazla emilim sağlayan lipozone Eroğlu Holding bünyesinde kurulan İnoliva İlaç tarafından piyasaya sürüldü. Lipozomal teknolojiye sahip olan Lipozone’un gıda takviyeleri alanında yeni bir çağ açacağı belirtiliyor.

Ürün ile ilgili açıklama yapan İnoliva İlaç Genel Müdürü Meltem Dölenmen, "Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek istiyorsanız bir avuç hap yerine sıvı formda Lipozone vitamin ve takviyelerini sıvı içecek ile karıştırıp güvenle tüketebilirsiniz." dedi.

NORMAL VİTAMİNLER YÜZDE 10, LİPOZONE YÜZDE 90 EMİLİM

Yapılan araştırmalara göre lipozom’un yüzde 85-90’lara varan emilim sağladığı. Piyasadaki normal vitamin haplarının ise yüzde 10’larda seyrettiği biliniyor. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak üretilen lipozom teknolojili "Lipozone" sıvı damla formunda sıvı içecek ile karıştırılarak tüketiliyor. Ürün ile ilgili açıklamalarda bulunan İnoliva İlaç Genel Müdürü Meltem Dölenmen, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak üretilen yeni nesil vitamin ve gıda takviyeleri ile sağlık sektörüne yeni bir soluk getireceklerine inandıklarını söyledi. Dölenmen ayrıca ürettikleri gıda takviyesinin emiliminin kullanılan Lipozom teknolojisi ile en yüksek düzeye çıkarıldığına da vurgu yaptı.

İlaç sektörüne yenilikçi bir yatırım modeli getirmeyi hedeflediklerini belirten Dölenmen, "Sağlığımızın çok önemli olduğu bu dönemde, tamamen farklı, inovatif ürünlerle Türk halkına hizmet getiren bir stratejiyle geliyoruz. Dünyanın içinde bulunduğu bu zor dönemde yeni nesil bir takviye serisi ürünle piyasaya giriyoruz. Dört tane farklı vitamin çeşidimiz var. Lipozomal formda C, B12, D3-K2 vitaminlerinden seçenekler bulunuyor. Lipozone, gıda takviyesi konusunda çok ciddi bir antioksidan olan glutatyon içeriyor. Sıvı formuyla kolay kullanım imkanı sağlanıyor. Etkileşim riski olmadan sıvıyla birlikte karıştırılarak kullanılabiliyor. Örnek olarak bağışıklık sisteminizi güçlendirmek istiyorsanız, bir avuç hap içmek yerine sıvıya karıştırarak kullanabiliyorsunuz" dedi.

VEGANLARA UYGUN VE GDO’SUZ
Ürettikleri gıda takviyesinin birçok hastalığın tedavisinde de fayda sağladığını belirten Dölenmen, "Lipozomal Curcumin, kanser ve enflamatuar hastalıkların tedavisine yardımcı olurken, lipozomal B Complex karaciğer sağlığını koruyor. Lipozomal Ko-enzimQ10 kas ve enerji gücünü artırmak, lipozomal Quercetin alerji sorununu hafifletmek, resveratrol metabolik sendromu ve arterosklerotik hastalıkların tedavisine destek olmak için tavsiye ediliyor. Veganlar için de uygun olan Lipozone serisi GDO'suz kaynaklardan üretiliyor." ifadelerini kullandı.

Lipozom teknolojisi nedir?
Lipozone’da kullanılan lipozom teknolojisi, özel yapısıyla kendi hücre zarınıza oldukça benzer. Bu lipozom küreciği sayesinde vücudunuz maksimum emilim sağlar ve siz de maksimum verim alırsınız.

Ayrıntılı bilgi için https://www.lipozone.com.tr/

resim

Bu konuyu yazdır

  Doğalgaza ayda 600 TL yerine 100 TL vermek…
Yazar: CEYLİN - Dün, Saat: 22:20 - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

JESDER Başkanı Ufuk Şentürk 100 metrekarelik evin ısıtılması için 600 TL doğalgaza para verenler, 100 TL’ye evini ısıtır diyerek jeotermal enerjini önemini vurguladı.

Çıktığı her televizyonda her gazetede yerli ve milli enerji kaynağı olan jeotermalin önemini anlatmaya çalışan JESDER (Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği) başkanı Ufuk Şentürk "Yerel yönetimlere sesleniyorum, Bizler şehirlerimizi daha konforlu hale getirmek için hazırız. Lütfen siz de jeotermal ısıtma için gereken altyapı hazırlıklarınızı yapın, birlikte çalışalım, halkımız kazansın" dedi.

Türkiye, Avrupa’da 1. Sırada
Jeotermal kaynaklar açısından oldukça zengin olan Türkiye Avrupa’da bu alanda ilk sırada yer alıyor.

Jeotermal Enerji Nedir?

Yer kabuğunun farklı derinliklerinde bulunmakta olan birikmiş haldeki ısının oluşturdukları sıcaklık derecesinin, bölgesel olarak değişen ortalama atmosfer (atm) sıcaklığının üst seviyesinde olan ve çevresinde mevcut olan yerüstü ve yeraltı sularına sularına oranla daha çok çözülmüş mineral, gaz ve çeşitli tuzlar bulundurabilen basınç altındaki buhar yolu ve sıcak suyun aracılığı ile yüzeye taşınmakta olan ısıya jeotermal enerji denmektedir.

Jeotermal enerji, genel olarak yer altından yer üstüne kadar ulaşabilen kırıkların ve çatlakların oluşturmuş oldukları zayıf kanallar aracılığı ile yüzeylenmiş olan sulardan veya özel açılabilen sondaj kuyularından elde edilebilmektedir.

Jeotermal enerjilerin kaynakları buhar, sıcak kayalar, yeryüzüne yakın konumda olan magma ve sudur. Jeotermal enerji, ek olarak fosil yakıtlara ekstra enerji kaynaklarının içerisinde en mühim olanıdır.

Jeotermal enerji, ucuz, yenilenebilir, tükenmeyen, güvenilir, sürdürülebilir, çevre dostudur. Ayrıca yerli olan bir enerji kaynağıdır. Jeotermal kaynakların önemli olan üç bileşeni vardır:

1) Isı kaynağı
2) Mevcut ısının yer altından yeryüzüne taşınmasını gerçekleştiren akışkan
3) Suyun dolaşımının gerçekleştirilmesi için yeterli düzeyde kayaç geçirgenliği

Jeotermal Enerji Kullanım Alanları Nerelerdir?

- Enerji üretimi
- Soğutma ve ısıtma uygulamaları (merkezi soğutma, merkezi ısıtma, sera ısıtması, kümeslerin ve ahırların ısıtılması gibi)
- Endüstriyel amaçlı kullanımlar (kurutma işlemleri, proses ısı temini gibi)
- Gübre, ağır su, lityum, karbondioksit, hidrojen gibi maddelerin ve mineral maddelerin üretimi
- Bayer's yolu kullanılarak alüminyum eldesi
- Şeker ve tuz endüstrisi
- Damıtma, fermantasyon, sağlık tesisleri, yüzme havuzları
- Kent ısıtma, toprak ısıtma, balık kurutma
- Termal turizm sektöründe kaplıca amaçlı kullanımı
- 30 selsiyusa kadar düşük olan sıcaklık derecelerinde kültür balıkçılığı
- Mineral madde bakımından zengin olan içme sularının üretilmesi gibi değerlendirme ve uygulama alanlarında kullanımları gerçekleştirilmektedir.


Web Site: https://jesder.org

resim

Bu konuyu yazdır

  Fenomen Benim Diyorsan Doğru Adrestesiniz!
Yazar: bebekorgu - Dün, Saat: 18:29 - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

İnstagram fenomeni olabilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her zaman üst seviyelere çıkabilmek, her gün takipçi sayınızın artmasını isteyebilirsiniz. İşte, Fenomen Benim tam da bu sırada size destek olmak için burada.Oto beğeni satın al işlemini bizim aracılığımız ile yapabilirsiniz. Tek tek fotoğraf etkileşimi sağlamak zaman zaman kişilere zor gelmektedir. Ancak oto beğeni sistemimiz sayesinde fotoğraflarınızı paylaştıktan hemen sonra otomatik olarak gönderilere beğeni atabileceksiniz. İnstagram Oto beğeni sistemimiz oldukça kaliteli ve kalıcı bir işlemdir. takipçi satın al hizmeti güvenilir.

Gönderilerinize beğeni kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Şifresiz işlem, 7/24 anında canlı desteğimiz de bulunmaktadır. Oto beğeni paketi sayesinde bazı gönderilerinizde beğenileriniz düşük kalsa da takipçi sayınıza oranla beğeni satın almak ile hesabınız için en iyisini yapacaksınız. Sizler de oto beğeni satın al sistemimizden yararlanabilirsiniz. Hızlıca beğeni satın al ve bu hizmete ortak ol... Güvenilir instagram takipçi satın alma ve oto beğeni hizmeti için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Fenomen Benim diyorsanız doğru adrestesiniz.

Takipçi Satın Al Sitenin Trafiği Artsın !

Takipçi satın al ya da beğeni satın al diye tavsiyeler alıyorsunuz ancak ne yapmalıyım diye mi düşünüyorsunuz? Aslında ne yapacağınızı biliyorsunuz da bu çalışmanın işlerinize olan katkısının gerçek manada karşılığını mı ölçmeye çalışıyorsunuz?

Web siteleri özellikle de e- ticaret siteleri için sosyal medya üzerinde takipçi sayısı oldukça önemlidir. Her kullanıcı bir alışveriş yapacağı zaman öncelikle çoğunluğun tercih ettiği ve sıklıkla hizmeti beğenilen siteleri tercih ederler. Bu bakımdan özellikle instagram üzerinde yapılan satışlarda takipçi ve beğeni oranı yüksek sayfaların satış kotaları diğer markalara oranla çok daha yüksektir.

Takipçisi olmayan bir hesap üzerinde siz ürünleriniz ile ilgili her gün paylaşım yapsanız da bir değeri olmayacaktır. Hesabınız ve paylaşımlarınızın tamamı çok sayıda takipçiye ulaştığında bir anlam ifade edecektir.

Beğeni Satın Al Popülerliğin Hit Yapsın!

Takipçi al seçeneğini kullandınız belki tam da istediğiniz ölçüde takip sağladınız. Peki satış hedefli ya da trafik çekmek isteyen siteler için bu yeterli olacak mıdır? Yetersiz kalacaktır. Bunun en önemli sebebi ise sosyal medya hesaplarınızı ziyaret eden kişilerin takipçi oranında beğenilerin olup olmamasıdır.
Bir ürün ya da hizmetin beğenilme oranı sonraki talepleri de bu yönde etkilemektedir. Sosyal medya kullanıcılarının tamamında var olan çoğunluğun beğendiğini beğenme ve trende uyma hareketi bu noktada işletme olarak karşınıza çıkacaktır.

Bu konuyu yazdır

  Teos Village tatil için tam tedbirli
Yazar: CEYLİN - Dün, Saat: 09:34 - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

Teos Village tatil için tam tedbirli

İzmir'in en popüler otellerinden olan ve ayrıca "Güvenli Turizm Sertifikası"na da sahip olan Teos Village, Kovid-19'a karşı yapılması zorunlu tedbirlerin yanına ekstra kendi ilavelerini de ekledi. Otelde 64 noktada ateş ölçüm cihazları var. Sosyal mesafe kurallarına titizlikle uyuluyor, personeller maskeyle çalışıyor ve ayrıca odalar ultraviyole ışıkla temizleniyor.

64 noktadan temassız ateş ölçümü


Teos Village Resort Hotel Genel Koordinatörü Harun Gençtürk, "Güvenli Turizm Sertifikamız da hazır zaten. Otel girişinde 64 noktadan termal ölçüm yapan cihazımızı da koyduk. Bu da misafirlerimiz geldiğinde hem güvenliğini hem rahat etmelerini hem de Kovid-19 önlemlerini tam anlamıyla hatta fazlasıyla almış bir tesis olarak sezona çıkmak istedik" diye konuştu.

"Güvenli Turizm Sertifikası"na sahibiz

Gençtürk, girişin ardından misafirlerin dinlenecekleri otel odalarında da hijyene dikkat ettiklerini belirterek, "Dezenfektanın yanında her misafirimiz odamızdan gittiği andan itibaren diğer misafirimiz girmeden önce ultraviyole ışıkla odalarımızı temizliyoruz. Bu, tamamen misafirlerimizin rahat etmeleri için. Bunun zorunluluğu yok" ifadelerini kullandı. Kovid-19 sürecinde sosyal mesafenin öneminin anlaşıldığına işaret eden Gençtürk, bu anlamda hem plaj hem de restoranlarda gerekli önlemlerin alındığına değindi.

Ultraviyole ışıkla odalarımızı temizliyoruz

Gençtürk, girişin ardından misafirlerin dinlenecekleri otel odalarında da hijyene dikkat ettiklerini belirterek, "Dezenfektanın yanında her misafirimiz odamızdan gittiği andan itibaren diğer misafirimiz girmeden önce ultraviyole ışıkla odalarımızı temizliyoruz. Bu, tamamen misafirlerimizin rahat etmeleri için. Bunun zorunluluğu yok." ifadelerini kullandı.

Vatandaşlara "yeşil tatil" önerisi

Gençtürk, bu yıl bazı vatandaşların tatil yapmak için çekimser davrandığını hatırlatarak, "Vatandaşlarımızın bu yıl tatil yaparken destinasyonu geniş alana yayılmış, daha yeşil, blok binaları olmayan, geniş alana yayılmış tesisleri tercih etmeleri daha güvenli olur." değerlendirmesinde bulundu.


Site: https://www.teosvillage.com.tr

resim

resim

Bu konuyu yazdır

  Online Matematik Öğrenin
Yazar: CEYLİN - Dün, Saat: 09:03 - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

Öğrenciler ve sınavlara hazırlanan herkes için matematik artık kabus olmaktan çıkıyor.Sizlerin daha fazla net çıkartabilmesi için tüm konular en sade bir şekilde anlatılmaktadır.Ayrıca soru çözümleri ilede konuları pekiştirebilirsiniz.Artık herkes matematikte başarılı olucak bu site sayesinde.Kitaplardan daha faydalı olan bu sitede ders anlatımlı videoları istediğiniz kadar başa sararak izleyebilir ve güzel netler çıkartabilirsiniz.Daha fazlası için sitemize bekleriz.

tyt ders notları,tyt soru çözümleri

Adres: https://matematikkebapcisi.com/

Bu konuyu yazdır

  Sağlıklı Yaşam İçin Tıklayın
Yazar: CEYLİN - Dün, Saat: 04:51 - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

resim

Corono gibi hastalıkların insanlara zarar vermesinden sonra herkes daha sağlıklı beslenmeye başladı.Sizde sağlığınıza dikkat ediyor ve bağışıklığınızı güçlü tutmak istiyorsanız eğer sizler için detaylı bir şekilde hazırlanmış bu siteyi mutlaka takip etmelisiniz.Sitede sağlık,yaşam,bitkisel,hormon,bilimsel araştırmalar kategorilerinde yüzlerce özgün makale yer almaktadır.Kuyruklu Yıldız: Gizemli Kozmik Karışım,Doğanın Görsel Şöleni: Kuzey Işıkları,Gökyüzündeki Renkli Yol: Gökkuşağı,Sakinleştici Bir Bitki: Rezene,Kış Aylarının Dostu: Ihlamur gibi konular sitede ayrıntınlı bir şekilde tanıtılmaktadır.

Tags: sağlıklı yaşam,faydaları ve zararları,bilimsel araştırmalar

Adres: https://mavisokak.com

Bu konuyu yazdır

  Teknoloji Haberleri
Yazar: CEYLİN - 07-07-2020, Saat: 21:04 - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

resim

Teknolojiyi yakından takip edenler için güncel olarak eklenen ve özgün olan bu teknoloji haberlerini bu site üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. Birçok konuda detaylı anlatımın bulunduğu sitede ele alınan konulardan bahsedicek olursak mesela laptop alırken fiyatıyla performansı uyumlu mu?,işinizi rahatlatacak h.266 video kodek hakkında detaylar,youtube music hakkında yeni bilgiler,devasa boyutlu oyun monitörünü duydunuz mu,oyunlar hakkında bilgilendirmeler,mobil hakkında detaylar,nasıl yapılır konuları sitede dolu dolu olarak yer almaktadır.

Tags; teknoloji haberleri,fiyat performans laptop,tranformers 7

Adres: https://www.teknolama.com

Bu konuyu yazdır

  Yeni Açtığım Smf Tema
Yazar: mustarged - 07-07-2020, Saat: 19:12 - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

yeni açmış olduğum http://www.konu.club adresinde linkiniz bulunsun istiyorsanız siteni tanıt kısmından minimum 50 kelime ile bir adet kalıcı linkin sahibi olmak için sizi bekliyoruz.

Bu konuyu yazdır

  Haber Temaları
Yazar: KemalSemih - 07-07-2020, Saat: 18:52 - Forum: Web Sitesi Tanıtımı - Yorum Yok

İnternet adreslerinizin farklı amaçlara hizmet eden temalar hazırlayabiliriz. Yeni nesil tema tasarımları ile sizde daha fazla kişiye erişebilirsiniz.
WordPress siteleri için güncel tema desteğimiz sürüyor. Wordpress Tema, WordPress sitesi için önceden hazırlanmış tasarımlardır. Wordpress mevcut en popüler blog yazılımlarından bir tanesidir. Blog sayfalarınızın çok çekici ve zarif bir görünmesini istiyorsanız size özel tema çözümlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. WordPress tarafından desteklenen bir web günlüğünüz bulunuyorsa temalar beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek. Tema Satın Alarak ilgi çeken blog siteleri oluşturabilirsiniz.

Masaüstü ve mobil uyumlu temalarla blog adresleriniz daha fazla kişiye ulaşabilecek. Sahip olduğumuz yüksek kaliteli tasarımlara internet adreslerinize işlevsellik katabiliyoruz. WordPress Temaları kolay kurulumu ile Türkçe altyapı desteği ile beklentileri tam olarak karşılıyor. Etkileyici ve profesyonelce tasarlanmış WordPress şablonlarını tek tıkla özelleştirebilirsiniz. Yeni nesil tema tasarımlarımız içerisinden beğendiğiniz bir temayı kolayca seçebilirsiniz. En iyi Wordpress sitesi oluşturmanız için ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt veriyoruz.

Güncel Haber Teması

Sahip olduğumuz temalarımız ile bir adım öne çıkıyoruz. Güncel temalarımızı satın aldığınız zaman çok kısa bir sürede kurabilirsiniz. Biz tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tema tasarlayıp satıyoruz. Böylece her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşıyoruz. Bütçenize göre profesyonel haber teması çözümleri sizleri bekliyor. Haber Temaları gelişmiş özellikleri ile beklentilere tam olarak yanıt verebiliyor. Tema seçimi konusunda zorluk yaşıyorsanız ekibimizle görüşerek bütçenize ve kapasitesine göre danışmanlık desteği alabilirsiniz. Uzmanlarımız sitenizi inceleyerek nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda rehberlik edecektir.

Bu konuyu yazdır

  Tarih: 09-07-2020, Saat: 10:31