Webmaster Ticaret Forumu
Etiketler
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 505
Ebru Gündeş Varsa, Hadise Yok!
http://img-s-msn-com.akamaized.net/tenan...60&o=f&l=f
Murat Boz 'Janti' albümünde Hadise ile düet yapacağını söylemişti. Ne var ki, o düet gerçekleşmedi. İşin altından ise Ebru Gündeş çıktı.
Ebru Gündeş: Hadise'nin, Ebru Gündeş yüzünden Murat Boz'un son albümünde yer almadığı ortaya çıktı. © Bang Showbiz Hadise'nin, Ebru Gündeş yüzünden Murat Boz'un son albümünde yer almadığı ortaya çıktı.

Hadise'nin neden Murat Boz'un son albümünde yer almad
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 811
Hadise'nin kıyafeti olay oldu
http://i.posta.com.tr/editor/ER/2016/04/...22543.jpeg


Şarkıcı Hadise, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile son günlerde kendisi hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi Hadise'nin, TV8'de yayınlanan 'O Ses Çocuklar' programında tercih ettiği kırmızı, mavi ve turuncu yatay şeritten oluşan elbisesi bazı izleyiciler tarafından Ermenistan bayrağına benzetilmişti. Bu iddia Azerbaycan medyasında da konu olunca güzel şarkıcı için sosyal medyada sert ithamlar ve hakarete v
Yazar: Emektar - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 538
Hadise'nin 'kilo' isyanı
http://img-s-msn-com.akamaized.net/tenan...=240&y=104
Sevilen şarkıcı Hadise ‘formunu koruyamadı, kilo aldı‘ haberlerine isyan etti.

Ünlü şarkıcı Hadise, 'kilo aldı' haberlerinin de kendisine uygulanmış bir şiddet olduğunu ifade etti.

Bir dönem Şeyda Coşkun’la verdiği kilolarıyla dikkat çeken Hadise, kısa sürede tekrar kilo almasının ardından uzun süre konuşulmuştu. Sevilen şarkıcı Hadise ‘formunu koruyamadı, kilo aldı’ haberleri
Yazar: uydu3405 - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 701
Hadise ve Murat Boz ders kitabına girdi!
http://www.medyaradar.com/uploads/images/hadise-4.jpg

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 7. sınıf öğrencilerine dağıtılan İngilizce ders kitabında, şarkıcı Hadise'nin hayatı ve fotoğrafları yer aldı. Konuşma ve okuma pratiklerine ilişkin bölümünde, Hadise’nin konserlerinde çekilmiş görüntüler de bulunuyor. Kitapta sanatçı Hadise’ye ilişkin bilgiler, İngilizce diyalog kurgularıyla birlikte verildi.

[co
  Tarih: 23-05-2019, Saat: 15:25